Kategorijos

10.05 15:30

Renginio vieta

ATRASK GALIMYBES SU ASMENINIU ASISTENTU

Spalio 5 dieną 13 valandą kviečiame dalyvauti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje (II aukštas, Vytauto g. 22, Marijampolė) vyksiančiame patirtiniame susitikime „Atrask galimybes“.

Kampanijos „Atrask galimybes“ organizatoriai Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoja patirtinius susitikimus, kuriuose išgirsite autentiškus pasakojimus, ką tenka patirti, išgyventi žmogui, turinčiam kokią nors matomą ar nematomą negalią kasdien.

Renginio metu vyks diskusija, kurios metu bus galima užduoti klausimus, išgirsti atsakymus, kurie paneigtų visuomenėje tvyrančius mitus ir sužinoti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Savo patirtimis ir išgyvenimais dalinsis įvairias negalias ar specialiuosius poreikius turintys žmonės.

Renginio vedėja ir moderatorė – iniciatyvos ir LRT radijo laidos „Draugystė veža“ autorė ir vedėja Žydrė Gedrimaitė.

Renginio pradžia: 2022 m. spalio 5 d. 13.00 val.

Renginio vieta: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Vytauto g. 22, II aukštas, Marijampolė.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Pagal poreikį dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracijos į renginį nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSct-b96Q5muBk7KsBxJ4NiOE5Z8UiTtPaD10Wm7Wh7hRTj4QA/viewform