Kategorijos

Renginio vieta

Radastų g. 2, Kaunas 44164, Lietuva

Konferencija+

Kviečiame jus susitikti didžiausiame šiais metais bibliotekų renginyje „Biblioteka visiems. Konferencija+“!
Visi investuojame daug laiko ir jėgų, kad į mūsų biblioteką ateitų kuo daugiau skaitytojų. Tačiau beveik ketvirtadalis šalies gyventojų galvoja, kad bibliotekos – ne jiems! Žmonių, turinčių negalią ar ypatumų, yra kiekviename miestelyje, kiekvienoje bendruomenėje. Kaip jiems atverti bibliotekų duris ir fondus?
Konferencijoje+ kalbų bus mažai, o kalbėjimosi – daug. Nustebsite, kokį gilų ir jautrų santykį su knyga turi neatrasti skaitytojai!.. Dirbdami grupėmis, visi kartu parengsime ir pasirašysime Lietuvos bibliotekų manifestą – viešą įsipareigojimą kurti biblioteką visiems.
Kodėl konferencija+? Nes + reiškia, kad tai – daugiau, nei konferencija. Ir + kalba apie pozityvumą, svarbiausią šio renginio ašį. Juk + yra ženklas, kurį intuityviai supranta visi. Lietuvos bibliotekų manifestas – tai „supliusuotos“ jūsų idėjos ir įsipareigojimai.

Vieta, laikas ir programa
Kaunas, Radastų g. 2 (Kauno apskrities viešoji biblioteka)
Rugsėjo 21 d., 10–16:30 val.

Registracija ir dalyviai
Iš viešųjų bibliotekų kviečiame po du, iš akademinių bibliotekų – po vieną dalyvį. Laukiame ir mokyklų bibliotekų atstovų iš Regiono bibliotekų tarybų.
Dalyvavimas tik su galimybių pasu!
Kviečiame registruotis iki rugsėjo 15 d. užpildant registracijos formą.

Transliacija internetu
Pranešimų sesijomis (10–12 ir 15:30–16:30 val.) tiesiogiai dalinsimės „Biblioteka visiems“ Youtube paskyroje. Tačiau tikrasis veiksmas vyks grupelėse, gyvai, to ištransliuoti – neįmanoma. Tad labai kviečiame atvykti!

Moderatoriai
Justinas Burokas ir „Žmogaus studijų centro“ komanda

Organizatoriai
Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija

Jei turite klausimų – susisiekime!
El. p. info@labiblioteka.lt, tel. 8 658 92 689