Lietuvos audiosensorinė biblioteka (kuri praeitus metus baigė dar besivadindama Lietuvos aklųjų biblioteka) prie „Biblioteka visiems“ iniciatyvos prisideda dalindamasi 2023 m. kalendoriumi, kuriame sutilpo visam negalės judėjimui aktualios datos, įvykiai ir organizacijos.
Sudarinėjant kalendorių siekta, kad jis pasitarnautų ne tik tikslinės auditorijos atstovams ar skaitytojams, bet ir taptų darbiniu įrankiu visoms šalies bibliotekoms, siekiančioms to paties tikslo – kurti visiems atvirą įtraukią informacinę ir kultūrinę erdvę.

Leidinys „Negalios judėjimui, įvairovei ir lygybei svarbios datos. Neregių bendruomenei svarbios sukaktys“ (Parsisiųsti / peržiūrėti).